VW Vortex - Volkswagen Forum banner

Anyone from Bosnia, or ex-Yugoslavia?

30K views 59 replies 26 participants last post by  gagi75 
#1 ·
Anyone that is currently there or in United States with the origins from there?
 
See less See more
1
#14 ·
Re: (fetah)

Quote, originally posted by fetah »
Kontam Ja na Wustafest. Ali nista nije sigurno.
Zovem se Saudin (dino) vozim Audi TT BT i zena 225QC http://****************.com/smile/emthup.gif

znaci svi nasi da obucemo neke nase majice ovo ono...da se prepoznamo hehe



Modified by YUGO_BiH at 11:14 AM 3-23-2010
 
#18 ·
Re: (YUGO_BiH)

Budem iso. Zivim u Vegasu, pa onda kako bi to odbijo. Ja mislim da budem otiso kod mojog staroga i uzeo njegovu tablicu sto sam mu kupijo za uskrs. Tabla cita "ZG TRNJE" tako da me mozete naci. Budem to stavijo na MkIV Jetta Wagon 1.8T. Ili budem ostavijo tablu sto sad imam. "TRBO WGN" Onda Vidimo se.
 
#27 ·
Zijad Nashville,TN

Zovem se Zijad rodjen u sloveniji naravno bosanac zivim u Americi u dalekom svjetu Nashville,TN
Pozdrav mom jaranuB6REDHELL ( Rukfas ) i naravno svima vama ljepo je vidjeti kad nas ima da sredjujemo ove igracke ja vozam trenutno 2000 C - class 230 kompressor i imam project 1989 16v gti trenutno narucujem dosta stvari uradjen 16v motor 11.1CR wiseco pistons arp bolts itd da ne nabrajam ice na megasquirt tako da bi trebo da bude dobra igracka a i mercedes dolazi na red za rasklapanje da se sta uradi hehe svima sve najbolje zelim i stavljaj te jos slika da se vidi sta ko radi
Poz svima
 
#31 ·
Zovem se Zijad rodjen u sloveniji naravno bosanac zivim u Americi u dalekom svjetu Nashville,TN
Pozdrav mom jaranuB6REDHELL ( Rukfas ) i naravno svima vama ljepo je vidjeti kad nas ima da sredjujemo ove igracke ja vozam trenutno 2000 C - class 230 kompressor i imam project 1989 16v gti trenutno narucujem dosta stvari uradjen 16v motor 11.1CR wiseco pistons arp bolts itd da ne nabrajam ice na megasquirt tako da bi trebo da bude dobra igracka a i mercedes dolazi na red za rasklapanje da se sta uradi hehe svima sve najbolje zelim i stavljaj te jos slika da se vidi sta ko radi
Poz svima
Welcomeee ZI............................;);)
 
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top